Program Praktyk Letnich - Kalkulacje - budownictwo ogólne (m/k)

Ihre Aufgaben

  • Wykonywanie przedmiarów zgodnie z dokumentacją techniczną projektu w centrali firmy w Pruszkowie
  • Kontrola zgodności dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie analiz i raportów
  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji

Ihre Qualifikationen

  • Jesteś studentem minimum III roku studiów kierunków budowlanych
  • Potrafisz pracować w zespole #TEAMSWORK
  • Szybko się uczysz i łatwo przyswajasz nowe informacje
  • Znasz pakiet Office oraz program AUTOCAD

Korzyści dla Ciebie!

  • 3 miesięczne płatne praktyki w siedzibie firmy
  • Realizowanie zadań odpowiadających stanowisku Specjalisty ds. Kalkulacji
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk
  • Indywidualnie przygotowany plan praktyk oraz wsparcie Opiekuna
  • Bliska współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów

Wir bieten

STRABAG jest Europejskim koncernem w branży w technologii budowlanej. Co roku w Programie Praktyk #LATOwSTRABAG bierze udział blisko 200 Studentów. Bądź jednym z nich.

Ihr Kontakt

Kamila Rosik
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 45 13 740
www.strabag.pl
STRABAG Sp. z o.o./Dyrekcja Budownictwa Ogólnego/ Oddział Projekty Specjalne
Pruszków
Hoch- und Ingenieurbau
Praktikum
Job-ID: req31415

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Program Praktyk Letnich - Kalkulacje Elektryczne - budownictwo ogólne (m/k)
Pruszków
Praktikum
Specjalista ds. Kalkulacji Robót Ogólnobudowlanych (m/k)
Pruszków
Vollzeit

Datenschutz Erklärung