ESZKÖZGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS

Ihre Aufgaben

  • tárgyi eszközök könyvelése
  • tárgyi eszközök nyilvántartása a számviteli-és a konszern előírások szerint
  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos belső elszámolások ellenőrzése, integrálása a vezetői számvitel számára
  • KSH adatszolgáltatás a tárgyi eszközökről
  • együttműködés a konszern eszköz vagyonkezelő társaságával, operatív egységeivel, valamint a társosztályokkal

Ihre Qualifikationen

  • felsőfokú pénzügyi-számviteli vagy gazdasági területen szerzett végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • legalább alapfokú német nyelvtudás
  • szolgáltatói szemléletmód
  • jó kommunikációs készség
  • konfliktuskezelő-és problémamegoldó képesség

Wir bieten

Számviteli-, pénzügyi- és információtechnológiai területeken tevékenykedő STRABAG BRVZ Kft. a STRABAG csoport konszerncégeinek központi szolgáltató vállalata. Ügyviteli tevékenységével támogatja az építőipar minden spektrumában megtalálható hazai STRABAG-cégeket. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Ha szeretne egy fiatalos csapatban, modern munkakörnyezetben egy kihívásokkal teli, változatos munkakört ellátni, várjuk jelentkezését bérigény megjelölésével.

Ihr Kontakt

Ádám Rebeka
Gábor Dénes u. 2. Infopark (D épület)
1117 Budapest
Tel. + 36 1 358 5422
www.strabag.hu
STRABAG BRVZ Kft.
Budapest, XI. kerület, Infopark
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req31440

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Számviteli-, pénzügyi- és információtechnológiai területeken tevékenykedő STRABAG BRVZ Kft. a STRABAG-csoport konszerncégeinek központi szolgáltató vállalata. Ügyviteli tevékenységével támogatja az építőipar minden spektrumában megtalálható hazai STRABAG-cégeket.

Benefits

Weitere interessante Jobs

BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ
Vollzeit
SZÁMLÁZÁSI ÉS ELSZÁMOLÁSI KOORDINÁTOR
Vollzeit

Datenschutz Erklärung