GYÁRTÁSI TECHNIKUS

Ihre Aufgaben

  • vasbeton építőelemek előregyártási folyamatának közvetlen irányítása,
  • együttműködés az üzem munkatársaival (üzemvezető, gyártmánytervező, szállításvezető stb..),
  • műszaki rajzok alapján a tervek feldolgoztatása és a gyártás megszervezése és irányítása, valamint ellenőrzése
  • kész termék ellenőrzése

Ihre Qualifikationen

  • legalább középfokú építőipari végzettség (technikum),
  • MS-Office felhasználói szintű ismeretek
  • műszaki rajzok értelmezésének képessége,
  • felelősségtudat, elhivatottság, szervezőképesség,
  • ELŐNY: felsőfokú végzettség, nyelvismeret.

Wir bieten

Az ideális jelölt rendelkezik néhány év szakmai tapasztalattal szakmai tapasztalattal, gyorsan képes döntést hozni, fontossági sorrendet felállítani, valamint könnyen teremt kapcsolatot munkatársaival, kifejezetten gyártásvezetésben szerzett szakmai tapasztalat rendkívül előnyös felvételi szempont. Ha ön kezdő építőtechnikus az sem akadály. Ebben a munkakörben elsajátíthatja vasbeton-elem gyártásának folyamatát, a gyártási technológia folyamatos fejlődési lehetőségei és a különböző digitalizációs megoldások alkalmazása mellett. Ha fontos Önnek a stabilitás, a biztonság és a fentiek szerinti munkában való kibontakozás lehetősége várjuk jelentkezését.

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
H-1117
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu
STRABAG ASZFALT KFT.
Gyál
sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req31499

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Vasbeton előregyártó üzemünkbe keresünk egy remek kapcsolatteremtő és szervezőképességgel rendelkező gyártási technikus munkatársat, aki a kidolgozott gyártmánytervek alapján a gyártás folyamatait irányítja és ellenőrzi. A munkakörben a műszaki rajzok értelmezése, a gyártási tevékenység felügyelete, a kész termék minőségének az ellenőrzése és a fizikai állományú munkatársakkal való együttműködés kerül fókuszba, amely megkívánja a határozott fellépést és a tervezési/szervezési képességek kibontakoztatását. A gyártás technikusnak munkája során nem csak a gyártó csapattal kell szorosan együttműködnie, hanem a gyártmánytervező és szállításért felelős kollégákkal is, akikkel Budapest közvetlen közelében elhelyezkedő gyáli üzemben fog dolgozni. Amennyiben vidéki helyszínről pályázik, a lakhatáshoz és a munkahelyre való eljutáshoz – egyeztetett módon és formában - támogatást nyújtunk.

Benefits

Weitere interessante Jobs

TELEPVEZETŐ
8200 Veszprém, Tüzér út 69.
Vollzeit
CSOPORT GÉPÉSZ
Budapest, Gyál, Salgótarján
Vollzeit
TELEPVEZETŐ
8000 Székesfehérvár, Farkasvermi út 8.
Vollzeit

Datenschutz Erklärung