ÉPÍTÉSVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉS)

Zadania

  • magasépítési generál ill. fővállalkozás keretében megvalósítandó építkezésen kivitelezési munkák teljeskörű helyszíni irányítása és koordinálása
  • alvállalkozók koordinálása, határidők és minőség folyamatos ellenőrzése
  • kapcsolattartás a műszaki ellenőrökkel, a tervezőkkel és a megrendelővel
  • alvállalkozói teljesítések igazolása

Pani/Pana kwalifikacje

  • felsőfokú szakirányú végzettség (szerkezetépítő- vagy építészmérnök)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol- és/vagy németnyelv-ismeret

Oferujemy

Az építőiparban elismert partnerként elsősorban ipari objektumokat és gyárakat építünk, amelyek a távoli jövőben is megfelelnek a szüntelenül változó és növekvő technológiai követelményeknek. Ezen kívül munkáink spektrumát oktatási, kulturális valamint szociális létesítmények is színesítik. A magasépítési szervezet generálkivitelezési területére keresünk határozott és jó problémamegoldó képességgel bíró ÉPÍTÉSVEZETŐ munkatársat. Építésvezetőként feladata lesz többek között a projekt adottságainak megismerése, az építéshelyi munka előkészítése, az építési helyszínek ellenőrzése, a kivitelezés és az alvállalkozók munkájának koordinálása. A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projektek helyszínei országon belül változnak, ami utazással jár. A munkahelyre történő eljutáshoz cégünk személygépkocsit biztosít. Az ideális jelölt 3-5 év generálkivitelezésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik, remek vezetői képességei révén jól bánik a csapatában dolgozó munkatársakkal, rendelkezik felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel és tud alkalmazkodni az építéshelyi körülményekhez.

Twój kontakt

Tóth Andrea Anna
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358 5281
www.strabag.hu
STRABAG-MML Kft.
Budapest központtal változó
Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne
Pełny etat
Job-ID: req31672

O nas

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

Technikus
Monostorapáti
Vollzeit
ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Vollzeit
MŰVEZETŐ (SZÁRAZÉPÍTÉS)
Cegléd
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt