Daňový špecialista m/ž

Ihre Aufgaben

  • poskytovanie komplexného daňového poradenstva pre koncernové spoločnosti pôsobiace v SR a CZ
  • príprava daňových stanovísk, pripomienkovanie zmlúv - príprava a správa dokumentácie k transferovému oceňovaniu
  • príprava konsolidačných balíkov pre materskú spoločnosť
  • sledovanie legislatívnych zmien v daňovej a účtovnej oblasti a ich implementácia v koncernových systémoch
  • spolupráca s externými daňovými poradcami a audítormi
  • kontrola DPH priznaní, priznaní k DPPO
  • komunikácia so správcom dane

Ihre Qualifikationen

  •  min 5 rokov praxe v daňovej oblasti
  • licencia daňového poradcu výhodou
  • aktívna znalosť (B2.2) anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou, nemecký jazyk je výhodou

Wir bieten

tarifný plat od 1650 Eur brutto + plus nadtarifná zložka v závislosti od kvality uchádzača

Ihr Kontakt

Ing. Jana Földváryová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. +421 2 3262-1104
www.strabag.sk
STRABAG BRVZ s.r.o.
Bratislava
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req31809

Über uns

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Centrálna servisná spoločnosť STRABAG BRVZ s.r.o. zabezpečuje pre koncernové spoločnosti v rámci STRABAG SE všetky účtovné, daňové činnosti a servis týkajúci sa informačných technológií. Tešíme sa na Vašu žiadosť!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung