Betonbohrer/Betonbohrerin bzw. Betonschneider/Betonschneiderin

Zadania

  • Einsatz auf Hochbau-Baustellen im Raum Graz und Graz-Umgebung

Pani/Pana kwalifikacje

  • Wir suchen Betonbohrer/Betonbohrerinnen bzw. Betonschneider/Betonschneiderinnen mit praktischer Erfahrung
  • Führerschein BE von Vorteil
  • Engagement und selbstständige Arbeitsweise runden Ihr Profil ab

Oferujemy

Bruttolohn pro Stunde für Vorarbeiter/Vorarbeiterin ab € 16,53 und Facharbeiter/Facharbeiterin ab € 15,05. Darüber hinaus bieten wir eine marktkonforme Überzahlung abhängig von Qualifikation und Erfahrung.

Twój kontakt

Beate Elsnigg
Maggstr. 40
8042 Graz
Tel. +43 316 3131-135
www.strabag.com
STRABAG AG, Direktion AC Hoch- und Verkehrswegebau Kärnten/Steiermark
Graz und Graz-Umgebung
Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne
Pełny etat
Job-ID: req31844

O nas

Sukces zależy od pracy zespołowej.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej, łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

Lehrling Hochbau/Lehrling Betonbau
Imst/Tiroler Oberland
Ausbildung
Maurer/Maurerin NÖ-West
Großraum Amstetten
Vollzeit
Lehrling KonstrukteurIn
Weiz
Ausbildung

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt