GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (SPECIÁLIS MÉLYÉPÍTÉS)

Ihre Aufgaben

  • projekt gazdasági felelős támogatása
  • számla ellenőrzés, könyvelés. visszatartások kezelése
  • belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció elvégzése, számlák kezelése
  • kapcsolattartás, egyeztetés megrendelőkkel, beszállítókkal

Ihre Qualifikationen

  • gazdasági szakirányú végzettség (legalább középfokú)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: azonos munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • ELŐNY: német vagy angol nyelvtudás

Wir bieten

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáink részére biztosítjuk az előrelépést a vállalat szervezetében, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
Tel. 06-30-585-0713
www.strabag.hu
STRABAG Építőipari Zrt./speciális mérnöki létesítmények
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Sonstiger Tiefbau
Vollzeit
Job-ID: req31929

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A speciális mélyépítés csapatába keresünk egy elhivatott és fejlődőképes munkatársat.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung