požádat teď

požádat teď

požádat teď

požádat teď

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (SPECIÁLIS MÉLYÉPÍTÉS)

Úkoly

  • projekt gazdasági felelős támogatása
  • számla ellenőrzés, könyvelés. visszatartások kezelése
  • belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció elvégzése, számlák kezelése
  • kapcsolattartás, egyeztetés megrendelőkkel, beszállítókkal

Vaše kvalifikace

  • gazdasági szakirányú végzettség (legalább középfokú)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: azonos munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • ELŐNY: német vagy angol nyelvtudás

Co nabízíme

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáink részére biztosítjuk az előrelépést a vállalat szervezetében, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Váš kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
Tel. 06-30-585-0713
www.strabag.hu
STRABAG Építőipari Zrt./speciális mérnöki létesítmények
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Další podzemní stavby
Plný úvazek
Job-ID: req31929

O nás

Protože úspěch může vzniknout pouze společně.

Jako evropský technologický koncern v oblasti stavebnictví zhotovuje STRABAG ročně po celém světě tisíce staveb tak, že přináší správné lidi, stavební materiál a technologie ve správný čas na správné místo. Bez týmové práce - napříč geografickým hranicím a oblastem - by to nebylo možné. Staňte se součástí našeho týmu!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A speciális mélyépítés csapatába keresünk egy elhivatott és fejlődőképes munkatársat.

Benefits

Další zajímavé nabídky

Prohlášení o ochranì dat