Kierownik techniczny obiektu (m/k)

Ihre Aufgaben

  • nadzór nad pracą techników i przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze,
  • koordynowanie, egzekwowanie wydanych poleceń, motywowanie do pracy zespołu technicznego, współpraca w zakresie PPM, budżetów, CAPEX, OPEX,
  • budowanie zespołu technicznego poprzez rekrutację, zatrudnienie, rozliczenia czasu pracy, opracowywanie grafików pracy,
  • optymalizacja działań podwykonawców w powierzonym obszarze wraz z zapewnieniem właściwej współpracy pomiędzy działami Grupy Strabag,
  • utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu i zapewnienie wysokiego standardu świadczonych prac,
  • rozliczenia finansowe wynikające z realizacji umów, zleceń oraz ponoszonych kosztów stałych,
  • raportowanie z wykonanych działań, raportowanie miesięczne, rozliczenia mediów najemców, analizy zużyć,
  • wskazywanie rozwiązań, propozycji modernizacji technicznych instalacji oraz ustosunkowywanie się do oczekiwań zarządcy nieruchomości oraz najemców,

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne prawnicze lub pokrewne z zakresu utrzymania technicznego i zarządzania nieruchomościami,
  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem dedykowanym dla nieruchomości,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • umiejętność skróconego kosztorysowania, czytania i analizy rysunków technicznych,
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w tym terminologii technicznej z zakresu nieruchomości,
  • zaangażowanie, samodzielność, kreatywność w zakresie powierzonych obowiązków

Wir bieten

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju wraz z organizacją w Polsce • atrakcyjne warunki zatrudnienia • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia • ciekawa, pełna wyzwań praca

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 572 57 46
www.strabag.com
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Warszawa
Dienstleistungen / Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req32198

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Inżynier budowy instalacji sanitarnych (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Kierownik projektu instalacji sanitarnych (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Inżynier budowy instalacji słaboprądowych (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Datenschutzerklärung