Građevinski radnik – više izvršitelja (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • Izvođenje građevinskih radova
  • Poznavanje materijala, alata i strojeva koji se koriste u zanimanju njihovu namjenu i pravilnu upotrebu
  • Poštivanje pravila i propisa te mjera zaštite na radu
  • Poznavanje i korištenje sredstava i tehnologije u skladu s tehnološkim napretkom tržišta
  • Čišćenje i održavanje gradilišnog prostora
  • Rad na različitim građevinskim projektima

Ihre Qualifikationen

  • KV/NKV radnik, sa ili bez iskustva
  • Stručno osposobljavanje za kvalificiranog radnika u građevinskoj struci, prednost no nije uvjet
  • Iskustvo u građevinarstvu na izgradnji cesta, kanalizacije, cijevi je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije, prednost no nije uvjet
  • Samostalnost, pouzdanost i točnost pri obavljanju svakodnevnih poslova
  • Timski rad, spremnost za rad na terenu

Wir bieten

Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem on-line obrasca na našoj internetskoj stranici za karijeru najkasnije do 30.07.2020.

Ihr Kontakt

STRABAG d.o.o.
Petra Hektorovića 2
10000 Zagreb
Tel. +385 1 63 92 206
www.strabag.hr
Strabag d.o.o.
Trogir - Kaštela
Sonstiger Tiefbau
Vollzeit
Job-ID: req32365

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno. Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Rukovatelj građevinskim strojevima – mini demper – više izvršitelja (m/ž)
Vollzeit
Rukovatelj građevinskim strojevima – više izvršitelja (m/ž)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung