Betonbauer/Betonbauerin NÖ-West

Zadania

  • Betonarbeiten
  • Chance zur Weiterqualifizierung

Pani/Pana kwalifikacje

  • Abgeschlossene Ausbildung zum Betonbauer / zur Betonbauerin
  • Berufserfahrung (auch in vergleichbarer Tätigkeit) wünschenswert
  • Erfahrung im Betoneinbau
  • Teamfähigkeit, Eigeninitiative und Engagement
  • Führerschein B

Oferujemy

Bruttolohn ab 16,53 EUR pro Stunde, darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung

Twój kontakt

Manuel Filler
Donau-City-Straße 9
1220 Wien
Tel. +43 1 22422-1614
www.strabag.com
STRABAG AG
Neufurth, Amstetten, St. Pölten, Niederösterreich
Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne
Pełny etat
Job-ID: req32423

O nas

Sukces zależy od pracy zespołowej.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej, łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

Bauspengler/Bauspenglerin
Weiz
Vollzeit
Vizepolier/Vizepolierin Ausbau Wien
Wien
Vollzeit
Polier/Polierin, Vorarbeiter/Vorarbeiterin, Facharbeiter/Facharbeiterin, Bauhelfer/-in Hochbau
Tiroler Unterland
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt