Geodetkinja/Geodet

Ihre Aufgaben

  • Preuzimanje zapisnika i elaborata iskolčenja objekta, prometnice, odvodnje
  • Iskolčenje  građevine sukladno projektu i snimanje postojećeg stanja terena
  • Iskolčenje svih elemenata prometnice, kolektora odvodnje i kanalizacije
  • Izrada geodetskih podloga i elaborata za potrebe projektiranja i zahvata u prostoru (nove građevine)
  • Geodetski radovi i inženjerska geodezija u graditeljstvu, geodetske mreže, deformacije i pomaci, probna opterećenja
  • Izrada geodetskih podloga i mjerenja potrebnih za izvođenje radova
  • Geodetsko praćenje izvođenja radova
  • Geodetske izmjere i izrada obračuna izvedenih radova (količina)
  • Izrada elaborata izvedenog stanja

Ihre Qualifikationen

  • VŠS, SSS (prvostupnik geodezije ili geodetski tehničar)
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva prednost no nije uvjet
  • Vozačka dozvola najmanje B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika; prednost poznavanje njemačkog jezika
  • Napredno korištenje svih vrsta geodetskih instrumenata i uređaja, iskustvo u obradi podataka
  • Napredno korištenje programskih paketa za izradu geodetskih elaborata (Office, CAD, DGU SDGE), obradu i analizu rezultata podataka geodetskih mjerenja
  • Poznavanje pravne regulative iz područja građenja i geodezije
  • Komunikacijske i organizacijske vještine

Wir bieten

Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem on-line obrasca na našoj internetskoj stranici za karijeru najkasnije do 30.07.2020.

Ihr Kontakt

STRABAG d.o.o.
Petra Hektorovića 2
10000 Zagreb
Tel. +385 1 63 92 206
www.strabag.hr
Strabag d.o.o.
Trogir - Kaštela
Sonstiger Tiefbau
Vollzeit
Job-ID: req32439

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno. Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung