Technik serwisu (m / k)

Aufgaben

  • prace związane z utrzymaniem sprawności urządzeń i instalacji
  • wykonywanie codziennych inspekcji pomieszczeń technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji
  • nadzór nad pracami firm zewnętrznych
  • naprawy i konserwacje instalacji i wyposażenia
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
  • możliwość pracy w trybie mobilnym w województwie lub na obiekcie stacjonarnym - Bydgoszcz

Qualifikationen

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów min. 3 lata
  • znajomość instalacji: elektrycznych, HVAC, ppoż, wod-kan
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • umiejętności wykonywania napraw w tym drobnych prac budowlanych (tzw. Złotej Rączki)
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1 typu „E” do 1 kV; pozostałe będą dodatkowym atutem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • gotowość do rozwoju zawodowego
  • prawo jazdy kat. B

Wir bieten

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Kontakt

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 572 57 46
www.strabag.pl
STRABAG PFS Sp. z o.o.
Bydgoszcz lub woj. kujawsko-pomorskie
Dienstleistungen / Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req37727

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

ASTRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Technik obiektu
Łódź
Vollzeit
Mechanik
Strzałkowo, delegacja cała Polska
Vollzeit
Mechanik maszyn budowlanych
woj. mazowieckie, woj. świętokrzyskie
Vollzeit

Datenschutzerklärung