Maszynista / tka pociągu (Niemcy) - oferta z dokształceniem do licencji

Aufgaben

  • naprawy mechaniczne maszyn kolejowych i wagónow
  • bieżące serwisowanie maszyn kolejowych i wagónow

Qualifikationen

  • Ukończenie szkoły średniej/ technikum
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe (dopuszczalne także spoza obszaru kolejowego)”
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w Niemczech
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sprawność fizyczna i psychologiczna pozwalajaca na podjecie pracy maszynisty
  • Samodzielność, zaangażowanie i sumienność

Wir bieten

• Zdobycie zawodu maszynisty w ruchu towarowym i kolejowym w Niemczech • Praktyczne i teoretyczne szkolenie. (Szkolenia prowadzone są w Niemczech) • Badania zdolności do pracy odbywają się w Niemczech • Pokrywamy koszty zakwaterowania i podróży • Otrzymanie prawa jazdy maszynisty po ukończeniu szkolenia • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę na pełny etat • wynagrodzeine według taryfy w Niemczech • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

Kontakt

Justyna Lotz
Standort Hermann-Kirchner-Straße 6
36251 Bad Hersfeld/Deutschland
Tel. +49 6621 162-189
www.strabag.pl/kariera
STRABAG Rail GmbH
Niemcy
Sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req41361

Über uns

Silni razem. Jako zespół.

Przeszło 75 tysięcy osób w ponad 700 lokalizacjach: STRABAG jest koncernem budowlanym o globalnym zasięgu, dysponuje najlepszymi zespołami do realizacji prac budowlanych we wszystkich możliwych obszarach. Do pomyślnej realizacji powierzonych nam prac w ramach partnerstwa niezbędne jest zaangażowanie każdego z nas. Praca zespołowa i rozwój osobisty: możliwości kariery w STRABAG są równie różnorodne jak realizowane przez nas zlecenia.

W obszarze Budownictwa Kolejowego bierzemy czynny udział w realizacji największych projektów infrastrukturalnych w kraju. Specjalizujemy się w budowie, przebudowie i rewitalizacji nawierzchni i podtorza kolejowego, w przebudowie sieci trakcyjnych oraz realizacji kolejowych obiektów inżynieryjnych.

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Minijob (m/w/d) im Anlagenbau in Chemnitz
Chemnitz
Teilzeit
Ausbildung zum:zur Elektroniker:in für Energie- und Gebäudetechnik (m/w/d) für 2023
Frickenhausen
Ausbildung
Ausbildung 2023 zum/zur Baugeräteführer:in (m/w/d)
Oberhausen / Bebra
Ausbildung
Indeed Typ: a

Datenschutzerklärung