Brygadzistka / brygadzista montażu konstrukcji stalowych (m / k)

Aufgaben

  • współpraca przy wymagających projektach konstrukcji stalowych w Niemczech i innych krajach europejskich
  • organizacja i monitorowanie procesów montażowych zgodnie z wymaganiami
  • gotowość do podejmowania samodzielych prac związanych z montażem elementów i konstrukcji stalowych
  • doradztwo techniczne dla podległych monterów/montażystów (m/k)
  • przygotowanie montażu i zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • kontrola zamontowanych elementów i dokumentacji budowy
  • współpraca w zespole monterów konstrukcji stalowych (m/k) i spawaczy (m/k)

Qualifikationen

  • ukończone szkolenie techniczne jako technik/mistrz rzemieślnik lub odpowiadające mu kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sektorze obróbki metali
  • wymagane doświadczenie zawodowe w zakresie montażu konstrukcji stalowych, najlepiej w zakresie budowy elektrowni i zakładów przemysłowych oraz budowy mostów stalowych
  • dobra znajomość języka niemieckiego i podstawowa znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych na place budowy w Niemczech i innych krajach europejskich
  • gotowość do pracy na wysokości
  • pewność siebie, entuzjazm oraz zaangażownie
  • umiejętności organizacyjne i negocjacyjne oraz systematyczne i samodzielne podejście do pracy

Wir bieten

Z nami wszystkie drogi są dla Ciebie otwarte. Czeka na Ciebie interesujące pole działania, które sam możesz kształtować, praca w koleżeńskich zespołach, ekscytujące projekty, znane duże budowy oraz podnoszenie kwalifikacji w wykonywanym zawodzie w postaci szkoleń organizowanych przez firmę. Będziesz miał niepowtarzalną okazję skorzystać z różnorodnych doświadczeń grupy aktywnej na całym świecie i wnieść swój własny wkład. Zapewniamy regularne, comiesięczne wypłaty wynagrodzeń, 30 dni urlopu, elastyczne godziny pracy w ramach standardowego czasu pracy, nowoczesny sprzęt IT, ubezpieczenie zdrowotne, system emerytalny, grupowe ubezpieczenie od wypadków, imprezy integracyjne, imprezy pracownicze i zajęcia sportowe. Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne, jeżeli to możliwe w języku niemieckim, z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy, za pośrednictwem formularza online.
Züblin Stahlbau GmbH
Hosena/Senftenberg
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req43803

Über uns

Fortschritt beginnt mit uns.

Als Teil der weltweit tätigen STRABAG SE und Nummer eins im deutschen Hoch- und Ingenieurbau bauen wir bei ZÜBLIN laufend am Fortschritt. Einzigartigkeit und individuelle Stärken kennzeichnen dabei unsere Projekte und jede:n Einzelne:n von uns.
Ob im Hoch- und Ingenieurbau, Spezialtiefbau, Tunnel-, Stahl- und Holzbau oder in der Bauwerkserhaltung – wir denken Bauen weiter, um der innovativste und nachhaltigste Bautechnologiekonzern Europas zu werden. Chancengleichheit, Vielfalt und Inklusion sind integrale Bestandteile dessen, wer wir als Unternehmen sind und wie wir arbeiten. Gemeinsam setzen wir Projekte erfolgreich und partnerschaftlich um und wachsen an neuen Aufgaben. Gemeinsam erschaffen wir Großes.
Bau mit uns die Zukunft! Bewirb dich jetzt und werde Teil unseres Teams.

Die Züblin Stahlbau GmbH mit Sitz in Hosena ist eines der führenden deutschen Stahlhoch-, Stahlbrücken-und Fassadenbauunternehmen. Unser Anspruch: erstklassige Produkte und professionelle Leistungen für effizientes Bauen aus einer Hand. Ausgestattet mit zwei modernen Fertigungsstätten, spezialisiertem Know-how und starken Partnerschaften in allen Bereichen erzielen wir die technisch und wirtschaftlich optimale Lösung – für jede Herausforderung.

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Monter – spawacz konstrukcji stalowych (m / k)
Vollzeit
Monter konstrukcji stalowych (m / k)
Vollzeit

Datenschutzerklärung