Kierownik projektu instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Aufgaben

  • kompleksowe prowadzenie projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.)
  • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu aż do rozliczenia końcowego
  • kontrola terminowości oraz jakości prac
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy

Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka), preferowany kierunek studiów - elektrotechnikaminimum 2 – letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • doświadczenie w zarządzeniu ludźmi
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji elektrycznych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • gotowość do delegacji służbowych
  • prawo jazdy kat.B

Wir bieten

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Kontakt

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 572 57 46
www.strabag-pfs.pl
STRABAG PFS
Warszawa
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req48238

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

ASTRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Kierownik projektu instalacji sanitarnych
Warszawa
Vollzeit
Specjalista/-tka ds. dokumentacji technicznej
Warszawa
Vollzeit
Kierownik /-czka ds. Przygotowania Produkcji
Warszawa
Vollzeit

Datenschutzerklärung