Studentice / studenti i / ili Apsolventice / Apsolventi germanistike za podučavanje njemačkog jezika

Aufgaben

  • Grupna i/ili individualna nastava njemačkog jezika - gramatika, pravopis, konverzacija
  • Tečaj će se održavati on -line i/ili u prostorijama tvrtke. Vrijeme održavanja individualne nastave prema dogovoru s polaznikom.

Qualifikationen

  • Studentica / student završne godine i/ili apsolventica /apsolvent germanistike
  • Poželjno radno iskustvo u školama stranih jezika kao i iskustvo rada s odraslim osobama
  • Izvrsne interpersonalne i timske vještine, samostalnost, točnost i sistematičnost
  • Aktivna studentska prava i posjedovanje osobnog studentskog ugovora o radu

Wir bieten

Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da svoju prijavu i životopis pošaljete putem online obrasca na našoj internetskoj stranici karriere.strabag.com najkasnije do 15.05.2024.

Kontakt

Andrea Weiner
Petra Hektorovića 2
10 000 Zagreb
Tel. +385 1 63 92 207
www.strabag.hr
STRABAG BRVZ d.o.o.
Zagreb
Dienstleistungen / Servicebetriebe
Teilzeit
Job-ID: req58722

Über uns

Napredak započinje s nama.

U društvu STRABAG oko 86 000 ljudi na 2 400 lokacija diljem svijeta gradi napredak. Jedinstvenost i individualne prednosti pri tome karakteriziraju ne samo naše projekte, već i svakoga od nas. Bilo da je riječ o visokogradnji ili inženjerskim građevinama, cestogradnji i niskogradnji, izgradnji mostova i tunela, razvoju projekata, proizvodnji građevinskog materijala ili upravljanju zgradama – unaprjeđujemo izgradnju kako bismo postali najinovativnijim i najodrživijim koncernom građevinske tehnologije u Europi. Jednakost prilika, raznolikost i inkluzivnost sastavni su dijelovi toga tko smo kao poduzeće i kako radimo. Zajedničkim snagama uspješno i u partnerskoj suradnji provodimo projekte te ostvarujemo rast hvatanjem ukoštac s novim zadaćama. Zajedničkim snagama stvaramo velike stvari. Gradi budućnost s nama!
Prijavi se sada i postani dijelom našeg tima.

Servisna tvrtka STRABAG BRVZ d.o.o. bavi se svim središnjim komercijalnim i IT poslovima u koncernu STRABAG SE.

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Mitarbeiter:in im IT-Einkauf (m/w/d)
Zagreb
Vollzeit

Datenschutzerklärung