Komercijalni voditelj / ica grupe / Voditelj / ica projekta za Središnju i Istočnu Europu

Aufgaben

Tražimo komercijalnog voditelja/icu grupe za našu direkciju "Tunelogradnja Središnje i Istočne Europe" koja pokriva poslovanje u Hrvatskoj, Sloveniji te Bosni i Hercegovini.Mjesto rada je u jednom od središta STRABAG-a u Hrvatskoj, Sloveniji ili Bosni i Hercegovini.

  • Strateška orijentacija glavnog područja u suradnji s voditeljima područja i direkcije
  • Podrška voditelju direkcije u svim komercijalnim temama te temama vezanim za ljudske resurse
  • Aktivna suradnja u područjima planiranja i zapošljavanja ljudskih resursa
  • Priprema mjesečnih i godišnjih financijskih izvještaja, kao i ključnih planiranih pokazatelja, u koordinaciji s voditeljima područja i direkcije
  • Kontrola i praćenje ekonomskog i stručnog uspjeha te odgovornost za strateški razvoj područja
  • Odgovornost za praćenje svih zakonskih propisa i smjernica koncerna koji se odnose na građevinske ugovore
  • Uspostavljanje i održavanje kontakata s internim i eksternim dionicima
  • Doprinos pri izradi, izmjenama i produženjima građevinskih ugovora
  • Zaključivanje ugovora s klijentima i dobavljačima u skladu sa smjernicama koncerna

Qualifikationen

  • Uspješno završeno komercijalno obrazovanje, poželjna je relevantna sveučilišna diploma
  • Iskustvo na sličnoj poziciji je prednost, ali nije uvjet
  • Višegodišnje relevantno radno iskustvo u građevinskoj industriji, po mogućnosti u tunelogradnji, ali nije obavezno
  • Radno iskustvo u međunarodnom okruženju/Istočnoj Europi je prednost
  • Poduzetničko razmišljanje i ponašanje
  • Liderske vještine sa sposobnošću motiviranja ljudi
  • Visok stupanj predanosti, inicijative i timskog duha
  • Posvećenost poslu i snažne komunikacijske vještine
  • Fleksibilnost i spremnost na putovanja u gore navedene zemlje

Wir bieten

Direkcija je dio glavnog područja "Međunarodno poslovanje i Tuneliranje", koje zapošljava 4.000 ljudi, s projektima u 17 zemalja te prometom od dvije milijarde eura, što značajno doprinosi uspjehu našeg koncerna. Naš spektar djelatnosti uključuje izgradnju cesta i željeznica, niskogradnju, tunelogradnju, komunikacijsku i sigurnosnu tehnologiju te sustave naplate. Pridružit ćeš se visoko motiviranom timu, gdje se podrazumijevaju brojne mogućnosti daljnjeg individualnog rasta i učenja, uz korištenje najnovijih tehnologija. Tražiš li poziciju s velikim potencijalom za razvoj, primjerice, unaprjeđenje na voditelja područja u skoroj budućnosti, uz odgovarajuću predanost? U tom slučaju radujemo se tvojoj online prijavi na hrvatskom, engleskom ili njemačkom jeziku (motivacijsko pismo, životopis, reference).

Kontakt

Marina Ivančić
Petra Hektorovića 2
10000 Zagreb
Tel. +385 1 639 2206
www.strabag.com
Für diese Position ist ein Pre-Employement Screening vorgesehen. Nähere Informationen dazu auf unserer Karrierewebsite.
STRABAG AG, Direktion IR - Tunnelbau
Zagreb, Dugopolje, Sarajevo
Tunnelbau
Vollzeit
Job-ID: req59202

Über uns

Fortschritt beginnt mit uns.

Bei STRABAG bauen rund 86.000 Menschen an 2.400 Standorten weltweit am Fortschritt. Einzigartigkeit und individuelle Stärken kennzeichnen dabei nicht nur unsere Projekte, sondern auch jede:n Einzelne:n von uns. Ob im Hoch- und Ingenieurbau, Straßen- und Tiefbau, Brücken- und Tunnelbau, in der Projektentwicklung, Baustoffproduktion oder im Gebäudemanagement – wir denken Bauen weiter, um der innovativste und nachhaltigste Bautechnologiekonzern Europas zu werden. Chancengleichheit, Vielfalt und Inklusion sind integrale Bestandteile dessen, wer wir als Unternehmen sind und wie wir arbeiten. Gemeinsam setzen wir Vorhaben erfolgreich und partnerschaftlich um und wachsen an neuen Aufgaben. Gemeinsam erschaffen wir Großes. Bau mit uns die Zukunft!
Bewirb dich jetzt und werde Teil unseres Teams.

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Kaufmännische:r Trainee Tunnelbau Zentral- und Osteuropa
Wien
Tunnelbau
Vollzeit
People & Culture Praktikant:in
Wien
Tunnelbau
Praktikum

Datenschutzerklärung