Junior právnik m / ž

Aufgaben

  • Zabezpečenie právnej agendy skupiny STRABAG v rámci slovenskej pobočky medzinárodnej právnej divízie skupiny
  • Právna podpora ostatným odborným útvarom skupiny STRABAG
  • Poskytovanie právneho poradenstva, konzultácií a stanovísk hlavne v oblasti obchodného práva, občianskeho práva
  • Tvorba a pripomienkovanie rôznych typov obchodných zmlúv a poskytovanie právnej podpory pri vyjednávaní obchodných podmienok s dodávateľmi
  • Realizácia interných právnych školení
  • Spolupráca s externými dodávateľmi právnych služieb

Qualifikationen

  • VŠ - ukončené magisterské štúdium v odbore právo
  • Predchádzajúca prax zhruba 2-3 roky
  • Znalosť obchodného práva, občianskeho práva
  • Aktívna znalosť AJ, NJ výhodou
  • Schopnosť samostatne viesť zverené právne veci
  • Skúsenosť s verejným obstarávaním a zmluvnými podmienkami FIDIC výhodou
  • Skúsenosť s právom nehnuteľností a stavebným právom výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Wir bieten

Mzdové podmienky (brutto): od 2 000 EUR/mesiac (finálna mzda závisí od seniority a skúseností uchádzača) zázemie úspešnej stavebnej skupiny s medzinárodným pôsobením a referenčnými stavebnými projektami, súčasť silného tímu právnikov v rámci medzinárodnej právnej divízie skupiny STRABAG, podnikový manažment zdravia (Multisport karta, Dni zdravia, atď.), vzdelávací program (jazykové kurzy, soft skills)

Kontakt

Ing. Jana Foldvaryova
Mlynské Nivy 61A
825 18 Bratislava
Tel. +42 123 262-1104
www.strabag.sk
CML CONSTRUCTION SEVICES s.r.o.
Bratislava
Dienstleistungen / Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req60449

Über uns

Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 86 000 ľudí, ktorí pracujú v 2 400 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce.
Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!
Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Asistent/ka riaditeľa
Bratislava
Vollzeit

Datenschutzerklärung