Asystent Projektanta Mostowego (k/m)

Strabag Sp. z o.o. /Dyrekcja Obiektów Mostowych/Oddział Południowo-Wschodni Oddział Mostowy Południowo-Wschodni/Kraków Job-ID: PL-2018-123738

Zadania

  • przygotowywanie projektów technologicznych, wykonawczych i dokumentacji powykonawczych
  • przygotowanie specyfikacji technicznych
  • wsparcie projektanta w realizacji projektu
  • uczestnictwo w koordynacji prac pomiędzy Wykonawcą, Inżynierem Rezydentem oraz z Zamawiającym
  • obsługa bieżących potrzeb budowy w zakresie projektowym i dokumentacyjnym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: inżynier lub magister inżynier - specjalizacja budownictwo mostowe
  • umiejętności: umiejętność projektowania konstrukcji betonowych, stalowych, zespolonych i posadowień
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym
  • znajomość obsługi: MS Office, AutoCad, mile widziana będzie znajomość programów do
  • projektowania obiektów mostowych i posadowień geotechnicznych
  • odpowiedzialność, dokładność, sprawność organizacyjna
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy

OFERUJEMY: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - prywatną opiekę medyczną - cykl szkoleń rozwijających kompetencje - możliwości rozwoju w strukturze międzynarodowej organizacji. Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków), w celu realizacji procesu rekrutacji." Fakultatywnie: "Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy, otwartość

Szeroka oferta działań w ramach zarządzania zdrowiem w miejscu pracy

Rozwój

Planowanie kariery w dialogu - coroczna Rozmowa z Pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów "skrojonych na miarę"

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Lokalizacja

Parking i kantyna / pomieszczenia kuchenne

Imprezy integracyjne, oferta zajęć sportowych

Współpraca z placówkami przedszkolnymi

Szczegółowych informacji o ofercie udzieli osoba do kontaktu w danej lokalizacji

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie odpowiadające warunkom rynkowym

Zawody budowlane należą do najlepiej opłacanych - bliższe informacje na stronie "kariera"

Rabaty dla pracowników u różnych usługodawców

Korzystne warunki ubezpieczenia zbiorowego

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Twój kontakt

Marzena Więckowska
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 022 451 3725
www.strabag.pl