ASZFALTOZÓ MUNKÁS

STRABAG Általános Építő Kft. Dopravní stavby Közép-Dunántúl Job-ID: req21593

O nás

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Úkoly

  • általános útépítési feladatok ellátása
  • aszfaltozási munkálatokra keresünk munkaerőt

Požadavky

  • befejezett 8 általános iskolai tanulmányok​
  • munkakörben szerzett tapasztalat

Co nabízíme

Společnost

Zajímavé projekty doma i v zahraničí

Jistotu díky stabilnímu pracovnímu místu

Příjemné firemní klima, otevřenost, přátelské prostředí

Podnikový management zdraví, např. karta MultiSport, masáže na pracovišti, Dny zdraví, různé aktivity na podporu fyzického a psychického zdraví zaměstnanců

Rozvoj

Plánování kariéry pomocí dialogu - každoroční pohovor se zaměstnancem za účelem efektivnějšího pracovního rozvoje

Vlastní koncernová akademie s pestrou nabídkou školení a školících aktivit na míru

Různorodé kariérní možnosti v koncernu

Stanoviště

Zeptejte se Vaší kontaktní osoby na konkrétní nabídku na Vašem stanovišti

Trainee program pro absolventy

Finance

Férové ohodnocení

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Váš kontakt

Besenyi Sándor
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 30 904 06 95
www.strabag.hu

Podobná místa

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO