LÉTESÍTMÉNY MENEDZSER - VERESEGYHÁZ

Strabag PFS. Szolgáltatás, szervízüzem Veresegyház Job-ID: req21663

Rólunk

Die STRABAG Property and Facility Services GmbH (STRABAG PFS) gehört zur STRABAG SE und zählt zu den führenden Immobiliendienstleistern in Europa. STRABAG PFS bietet maßgeschneiderte Leistungen rund um die Immobilie – von der langfristigen Steigerung des Immobilienwerts über die optimale Instandhaltungsstrategie bis hin zur kostensenkenden Bewirtschaftung. Das Portfolio umfasst Real Estate Management, Technisches Facility Management, Infrastrukturelles Facility Management und Industrieservices. Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

VERESEGYHÁZI munkavégzéssel keresünk Létesítmény menedzser munkatársat.

feladatok

  • Ingatlanok teljes körű kezelése, üzemeltetése.
  • Közreműködés az üzemeltetési terv elkészítésében, elemzések, költségtervezések készítése.
  • Beosztottak irányítása, alvállalkozók felügyelete.
  • Bérlőmenedzsment ellátása: Hibaelhárítási, karbantartási és üzemeltetési, beruházási, felújításifeladatok végrehajtásának figyelemmel kísérése.
  • Részvételingatlan felújítások tervezésében.
  • Ellenőrzi területének energiagazdálkodását.
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó költségszámlák ellenőrzése

elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minimum 2 év szakmai/vezetői gyakorlat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Vezető és kommunikációs készég
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Precizitás

Amit kínálunk

Vállalat

Változatos projektek bel-és külföldön

Kiszámítható nagyvállalati háttér

Jó munkahelyi légkör és nyitottság

Vállalati egészségmenedzsment (területileg eltérő programokkal)

Fejlődés

Karriertervezés - éves munkatársi megbeszélés a szakmai fejlődés részeként

Saját Konszern-Akadémia széles tréning kínálattal & testre szabott képzésekkel

Változatos karrierlehetőségek a konszernen belül

Helyszín

Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha

Céges rendezvények, családi és sportesemények, csapatépítő programok

Fizetés, juttatások

Piacképes fizetés

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Kapcsolattartó

Varga-Csogány Csilla
Máriássy
1095
Tel. + 36 30 600 9046