KARBANTARTÓ - Budapest

Strabag PFS. Szolgáltatás, szervízüzem Budapest Job-ID: req22823

Rólunk

BUDAPESTI munkavégzéssel KARBANTARTÓ munkatársakat keresünk.

feladatok

  • Az áramellátó berendezések, telepített szükség-áramfejlesztők, akkumulátorok karbantartásának, javításának, hibaelhárításának ellátása és ezen berendezések felügyelete.
  • Fűtő- és hűtőberendezések, légtechnikai rendszerek, épületszerkezetek, telek és tartozékai, vízellátási hálózatok felügyelete, karbantartása, hibaelhárítása.
  • Üzemzavar elhárítási szolgálat
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata

elvárások

villanyszerelő (erősáramú) vagy épületgépész végzettség
B kategóriás vezetői engedély
felhasználói szintű MS Office ismeret
ELŐNY
épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
villamosbiztonsági mérések végzéséhez való jogosultság: ÉV, VV, EBF
épületgépészeti rendszerek / tűzvédelmi rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Vállalat

Változatos projektek bel-és külföldön

Kiszámítható nagyvállalati háttér

Jó munkahelyi légkör és nyitottság

Vállalati egészségmenedzsment (területileg eltérő programokkal)

Fejlődés

Karriertervezés - éves munkatársi megbeszélés a szakmai fejlődés részeként

Saját Konszern-Akadémia széles tréning kínálattal & testre szabott képzésekkel

Változatos karrierlehetőségek a konszernen belül

Helyszín

Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha

Céges rendezvények, családi és sportesemények, csapatépítő programok

Fizetés, juttatások

Piacképes fizetés

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO