Ingatlanberuházási menedzser

Strabag PFS. Szolgáltatás, szervízüzem Budapest Job-ID: req22826

feladatok

  • Beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal
  • Ajánlatok és szerződések előkészítése
  • A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók irányítása
  • Átadási és üzembe helyezési eljárások lefolytatása
  • Elszámolások készítése, projektek utóértékelése
  • Kivitelezési projektek pályázataiban való közreműködés, műszaki fejezetek kidolgozása, árajánlatok összeállítása

elvárások

  • felsőfokú épületgépész vagy villamos mérnök végzettségberuházásban, vagy kivitelezésben szerzett min. 2 éves gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés
  • ELŐNY
  • műszaki ellenőri és műszaki vezetői jogosultság
  • Terc költségvetés készítő program gyakorlott használata
  • német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

Vállalat

Változatos projektek bel-és külföldön

Kiszámítható nagyvállalati háttér

Jó munkahelyi légkör és nyitottság

Vállalati egészségmenedzsment (területileg eltérő programokkal)

Fejlődés

Karriertervezés - éves munkatársi megbeszélés a szakmai fejlődés részeként

Saját Konszern-Akadémia széles tréning kínálattal & testre szabott képzésekkel

Változatos karrierlehetőségek a konszernen belül

Helyszín

Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha

Céges rendezvények, családi és sportesemények, csapatépítő programok

Fizetés, juttatások

Piacképes fizetés

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO