Takarító

Strabag PFS. Szolgáltatás, szervízüzem Budapest Job-ID: req22828

Rólunk

TAKARÍTÓ munkatársakat keresünk teljes és részmunkaidőben BUDAPESTI munkavégzéssel.

feladatok

  • A megrendelők létesítményeiben takarítási és külterület rendezési feladatok megvalósítása
  • Közös helyiségek egyeztetett módon történő tisztán tartása
  • Vízszintes, és függőleges bútor felületek nedves áttörlése

elvárások

  • Takarítási tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás, igényesség
  • Önálló munkavégzés
  • ELŐNY
  • Tisztítás-technológiai (takarító) OKJ képesítés

Amit kínálunk

Vállalat

Változatos projektek bel-és külföldön

Kiszámítható nagyvállalati háttér

Jó munkahelyi légkör és nyitottság

Vállalati egészségmenedzsment (területileg eltérő programokkal)

Fejlődés

Karriertervezés - éves munkatársi megbeszélés a szakmai fejlődés részeként

Saját Konszern-Akadémia széles tréning kínálattal & testre szabott képzésekkel

Változatos karrierlehetőségek a konszernen belül

Helyszín

Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha

Céges rendezvények, családi és sportesemények, csapatépítő programok

Fizetés, juttatások

Piacképes fizetés

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO