Technik obiektu

Feladatok

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych ( instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • drobne prace budowlane, usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami

Elvárások

  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B mile widziane
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Amit kínálunk

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Kapcsolattartó

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 572 57 46
www.strabag.pl
STRABAG PFS
Poznań, woj. wielkopolskie
Szolgáltatás, szervízüzem
Teljes munkaidő
Job-ID: req38226

Rólunk

A fejlődés velünk kezdődik.

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre. Építsd velünk a jövőt!

itt

vagy az adatkezelési nyilatkozatban a sütibeállítások alatt adhatja meg. A megadott beleegyezés visszavonása azonos módon történhet.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Juttatások

További érdekes pozíciók

Technik serwisu mobilnego
Szczecin i woj. zachodniopomorskie
Vollzeit
Technik kontenerów
STRZAŁKOWO
Vollzeit
Elektromechanik maszyn budowlanych
Komorniki k. Środy Śląskiej
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact