Kierownik Robót Drogowych

Обязанности

  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy
  • prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektem, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą  techniczną
  • współpraca na budowie z Inwestorem  i Inspektorem Nadzoru
  • nadzór  nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową i harmonogramami rzeczowo-finansowymi
  • rozliczanie inwestycji, przygotowanie dokumentów sprzedażowych

Ваша квалификация

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalność drogi)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
  • uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • bardzo   dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel), AutoCad, mile widziane  MS Project
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją  czasu
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo  jazdy kat. B)
  • umiejętność pracy  w zespole , zdolności   organizacyjne

Ваши контакты

Anna Nowosadko
Lipowa 5 A Wysoka
52-200 Wrocław
Tel. +48 71 369 00 45
www.strabag.pl/kariera
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o. o.
WROCŁAW
Дорожное строительство
полный рабочий день
Job-ID: req54604

о нас

Вместе мы сильны. В команде.

Более 86 000 человек на более чем 2 400 объектах: работающий по всему миру строительный концерн STRABAG опирается на самые надежные команды, которые могут выполнять самые разные задачи. Когда необходима успешная реализация проектов, свой вклад должен вносить каждый из нас. Командная работа и развитие своего личного потенциала: возможности карьерного роста в STRABAG столь же разнообразны как наши заказы.

здесь

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

др.интересные вакансии

Specjalista/-tka ds kalkulacji
WROCŁAW
Vollzeit
Inżynier/ -ka Budowy
Wrocław
Vollzeit

Положение о защите данных

Выходные данные

Правовая информация

Контакты