Laborant

Responsabilitati

  •  pobieranie i przygotowywanie próbek do badań wg obowiązujących procedur (przepisów)
  • wykonywanie badań zgodnie z obowiązującymi procedurami (przepisami)
  • dbałość o sprzęt i jego utrzymywanie w należytym stanie technicznym
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • opracowywanie sprawozdań z badań do sprawdzenia osobie autoryzującej
  • właściwe zgodne z systemem zarządzania prowadzenie badań i dokumentacji
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w zakresie stanowiska

Calificarile Dvs.

  • wykształcenie średnie, preferowane technikum drogowe, budowlane lub geodezyjne
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B, ew. B+E
  • doświadczenie w branży drogowej będzie dodatkowym atutem

Va oferim

Oferujemy: # zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę # możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych # możliwości rozwoju zawodowego # dobrą atmosferę w pracy i otwartość

Contact

Monika Kuczyńska
Parzniewska 8
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 738 22 10
www.tpaqi.com
TPA sp. zo.o.
Międzyrzecz Podlaski
Prestari servicii
Full time
Job-ID: req55465

Despre noi

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

TPA należy do koncernu STRABAG i jako niezależna jednostka laboratoryjna działa na terenie całej Polski, zapewniając szeroki zakres usług we wszystkich dziedzinach budownictwa.

aici

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

alte job-uri interesante

Technik serwisu mobilnego
Poznań oraz woj. wielkopolskie
Vollzeit
Technik obiektu
Wałbrzych
Vollzeit
Laborant
Siedlce
Vollzeit

Declaraţie privind protecţia datelor

Imprima

Disclaimer

Contact