Elektrikár stavebných strojov a vozidiel (m / ž) - Geča

Feladatok

  • vykonáva elektrikárske, opravárenské a nastavovanie práce na stavebných strojoch
  • vykonáva opravy, zostavovanie, nastavovanie, oživovanie, skúšanie a revíziu širokého sortimentu prístrojov, strojov a zariadení

Elvárások

  • výučný list resp. SŠ vzdelanie s maturitou
  • odborná spôsobilosť elektrotechnika § 22
  • komunikatívnosť, samostatnosť, zmysel pre poriadok, dochvíľnosť a dodržiavanie pracovných podmienok. zodpovedný prístup k práci
  • vodičský preukaz sk.B (skupina C výhodou)
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • ovládanie PC
  • časová flexibilita
  • prax v odbore, praktické zručnosti zváračský, strojnícky a preukaz VZV výhodou

Amit kínálunk

Od 7,14 eur brutto/hod. + výkonnostné mesačné prémie do výšky 50% - po skúšobnej dobe (Príklad: pri odpracovaných 160 hodín v mesiaci je brutto mzda vo výške 1.712,60 eur) Uvedená mzda je minimálna možná ponuka, konečná výška platu bude závisieť od odborných znalostí a predchádzajúcich skúseností kandidáta. trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti, silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou, ďalšie odborné vzdelávanie, zodpovedajúce platové ohodnotenie, možnosť výberu stravného, služobný mobil

Kapcsolattartó

Vladimíra Šušuková
Neresnická cesta 3
Zvolen
Tel. +421 (0) 902 978 292
www.bmti.strabag.sk
STRABAG BMTI s.r.o.
Košický kraj - Geča
Szolgáltatás, szervízüzem
Teljes munkaidő
Job-ID: req55730

Rólunk

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu.

STRABAG BMTI s.r.o. je koncernová spoločnosť STRABAG SE, ktorá sa zaoberá obstarávaním, servisom a prenájmom všetkých stavebných strojov a motorových vozidiel.

itt

vagy az adatkezelési nyilatkozatban a sütibeállítások alatt adhatja meg. A megadott beleegyezés visszavonása azonos módon történhet.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Juttatások

További érdekes pozíciók

Elektrikár stavebných strojov a vozidiel (m/ž)
Bratislava - Podunajské Biskupice
Vollzeit
Mechanik stavebných strojov (m/ž) - Geča
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact