Technik serwisu mobilnego

Feladatok

  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz napraw urządzeń i instalacji: elektrycznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych w obiektach
  • wykonywanie drobnych prac o charakterze remontowo-budowlanym
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
  • praca w trybie mobilnym – na terenie Łodzi i woj. łódzkiego

Elvárások

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, HVAC
  • uprawnienia SEP do 1kV - E (mile widziany D)
  • mile widziane F-gazy
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B, samodzielność i dobra organizacja pracy

Amit kínálunk

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Kapcsolattartó

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. +48 606 818 325
www.strabag-pfs.pl
STRABAG PFS
Łódź i woj. łódzkie
Szolgáltatás, szervízüzem
Teljes munkaidő
Job-ID: req57386

Rólunk

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

ASTRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

itt

vagy az adatkezelési nyilatkozatban a sütibeállítások alatt adhatja meg. A megadott beleegyezés visszavonása azonos módon történhet.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Juttatások

További érdekes pozíciók

Kierownik techniczny obiektu logistycznego
Warszawa
Vollzeit
Specjalista ds. szalunków
Pruszków
Vollzeit
Kierownik techniczny obiektu
Kraków
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact