Hydraulikmonteur:in (m/w/d)

Задачи

  • Reparatur von hydraulischen Anlagen (z.B. Hydraulikaggregaten, Pressen)
  • Montage und Inbetriebnahme von Hydrauliksystemen und deren Bedienung
  • Bedienung von Hebefahrzeugenzeugen (Staplerführerschein von Vorteil)
  • Beladen von LKW's inklusive Ladungssicherung
  • Kalkulation von Werkstattreparaturen
  • Tätigkeit in der Werkstatt- und auf dem Lagerplatz in Nürnberg sowie auf verschiedenen konzerneigenen Baustellen
  • Kurze Montageeinsätze national und international (Europa)

Вашите квалификации

  • Abgeschlossene Berufsausbildung als Maschinenbauschlosser:in (m/w/d), Konstruktionsmechaniker:in (m/w/d) oder in einem vergleichbaren Beruf
  • Praktische Berufserfahrung im Bereich Baumaschinenhydraulik (Grundkenntnisse von Vorteil)
  • Kenntnisse in der Dokumentation der Baustelleneinsätze
  • Reisebereitschaft für Kurzeinsätze national und international (Europa)
  • EDV-Grundkenntnisse mit den gängigen MS-Office Programmen (Word, Excel, Outlook)
  • Hohe Service- und Kundenorientierung in Verbindung mit einer selbstständigen und genauen Arbeitsweise

Ние предлагаме

Bei uns erwartet Sie eine anspruchsvolle und interessante Tätigkeit in einem internationalen Konzern. Sie erhalten eine leistungsgerechte Vergütung nach Bau-Tarif West, sowie die Möglichkeit an diversen Fort- und Weiterbildungen teilzunehmen. Der Bruttostundenlohn liegt bei mind. EUR 19,35 (Lohngruppe 3, Bau-Tarif West) und kann je nach Qualifikation und Erfahrung höher ausfallen. Auf Ihr Team können Sie sich verlassen! Während und nach der Einarbeitung erhalten Sie tatkräftige Unterstützung. Wir haben Ihr Interesse geweckt? Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbung!

Вашите контакти

Catrin Max
Robert-Bosch-Straße 10
85748 Garching
Tel. +49 89 329 090 -53
www.bmti.strabag.com
STRABAG BMTI GmbH & Co KG - Brückenbau
Nürnberg
Услуги / обслужващи фирми
Пълен работен ден
Job-ID: req57773

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

Vorarbeiter:in (m/w/d)
Hamburg
Vollzeit
Gebietsmonteur:in (m/w/d) - Baumaschinen
Freudenstadt
Vollzeit
Kranmonteur:in für Turmdrehkrane (m/w/d)
Hamburg
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact