Technik obiektu

Responsabilitati

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych ( instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • drobne prace budowlane, usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami

Calificarile Dvs.

  • wykształcenie techniczne - preferowane elektryczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B mile widziane
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Va oferim

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • szeroką ofertę szkoleń • benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport • przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną

Contact

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. +48 22 572 57 46
www.strabag-pfs.pl
STRABAG PFS
Lublin
Prestari servicii
Full time
Job-ID: req58016

Despre noi

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

ASTRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

aici

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

alte job-uri interesante

Kierownik techniczny obiektu logistycznego
Warszawa
Vollzeit
Kierownik techniczny FM
Pobierowo, woj. zachodniopomorskie
Vollzeit
Technik obiektu logistycznego
Słubice, woj. lubuskie
Vollzeit

Declaraţie privind protecţia datelor

Imprima

Disclaimer

Contact