Mitarbeiter:in (m/w/d) für die Produktionsanlage

Задачи

  • Bedienung und Steuerung der PmB Anlage
  • Unterstützung bei Wartung und Instandhaltung der Anlage, sowie Ersatzteilplanung und Beschaffung
  • Durchführung von Freigabeanalysen der hergestellten Produkte
  • Mitarbeit bei Aufbau/Umbau von Anlagenmodifizierungen
  • Unterstützung bei der Disposition unserer Einsatzprodukte

Вашите квалификации

  • Abgeschlossene Ausbildung idealerweise  z.B. Schlosser:in, Mechatroniker:in, Anlagen- oder Konstruktionsmechaniker:in
  • Kenntnisse im Bereich Schweißen von Vorteil
  • Kenntnisse im Umgang mit MS-Office (Word, Excel) wünschenswert
  • Führerschein Klasse B
  • Eine selbständige und engagierte Arbeitsweise sowie Teamfähigkeit runden Ihr Profil ab.

Ние предлагаме

Bei der BHG finden Sie neben einem sicheren Arbeitsplatz flache Hierarchien, kurze Entscheidungswege und den Anspruch an hohe Professionalität. Wir bieten Ihnen faire Bezahlung nach dem Bautarifvertrag inkl. Urlaubsgeld und 13. Monatseinkommen sowie 30 Tage Urlaub/Jahr. Es stehen Ihnen konzerninterne Weiterbildungs- und Entwicklungsmöglichkeiten zur Verfügung sowie ein umfangreiches betriebliches Gesundheitsmanagement mit der Möglichkeit des E-Bike Leasings, Zuschuss zu ÖPNV, Mitarbeiterevents etc. Bei Interesse senden Sie uns bitte Ihre aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen mit der Angabe Ihrer Lohnvorstellungen und Ihres frühestmöglichen Eintrittsdatum über das Onlineformular zu.

Вашите контакти

Alexander Langrock
Siegburger Straße 241
50679 Köln/Deutschland
Tel. +49 151 253 512 27
www.strabag.com
BHG BITUMENHANDELSGESELLSCHAFT MBH
GEESTEMÜNDERSTRASSE 10a, KÖLN 50735 DEU
Строителни материали / производство
Пълен работен ден
Job-ID: req59438

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

LKW-Fahrer:in (m/w/d)
Großraum Berlin - Mittenwalde
Vollzeit
Schwergeräteführer:in (m/w/d) - Kieswerk Rheinbach
53359 Rheinbach-Flerzheim
Vollzeit
Facharbeiter:in (m/w/d) für die Produktionsanlage
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact