Mechatroniker:in (m/w/d) für Asphalttechnik

Задачи

  • Reparatur- und Wartungsarbeiten an hochwertigen Baumaschinen, hauptsächlich aus dem Bereich Asphalttechnik (Schwarzdeckenfertiger)
  • Fehler- und Störungsdiagnose an mechanischen, hydraulischen und elektronischen Systemen
  • Tätigkeit in der Werkstatt und auf Baustellen im regionalen UmkreisIn den Sommermonaten vermehrt auf Baustellen und in den Wintermonaten vermehrt in unserer Werkstatt.Für die Tätigkeit auf den Baustellen wird ein Werkstattwagen zur Verfügung gestellt.

Вашите квалификации

  • Abgeschlossene Berufsausbildung als Mechatroniker:in, Mechaniker:in oder vergleichbar
  • Berufserfahrung im Bereich Asphalttechnik wünschenswert aber nicht zwingend notwendig
  • Reisebereitschaft nur im regionalen Umkreis, keine Montagetätigkeit
  • Handwerkliches Geschick und technisches Verständnis
  • Strukturierte, selbständige und verantwortungsvolle Arbeitsweise

Ние предлагаме

Wir bieten dir eine anspruchsvolle und interessante Tätigkeit mit einer wettbewerbsfähigen Vergütung nach Bau-Tarif West, inkl. 13. Monatseinkommen und Urlaubsgeld. Der brutto Stundenlohn liegt bei mindestens 19,35€ (Lohngruppe 3 West) und steigt nach Qualifikation und Berufserfahrung. Bei uns erhältst du die Möglichkeit, an verschiedenen Fort- und Weiterbildungen im konzerneigenen Ausbildungszentrum teilzunehmen. Freu dich auf ein verlässliches und motiviertes Team sowie auf zahlreiche Benefits wie Job-Rad, Mitarbeiterrabatte, Gesundheitsförderung und vieles mehr. Du willst ein Teil des Teams werden? Dann bewirb dich noch heute!

Вашите контакти

Jürgen Strieter
Turbinenstrasse 35
70499 Stuttgart
Tel. +49 (0)71183006 -71
www.bmti.strabag.com
STRABAG BMTI GmbH & Co. KG - Region Süd II
Stuttgart-Weilimdorf
Услуги / обслужващи фирми
Пълен работен ден
Job-ID: req59500

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

Ausbildung 2024 zum:zur Land- & Baumaschinenmechatroniker:in (m/w/d)
Weiterstadt
Ausbildung
Elektriker:in (m/w/d)
Nationale und weltweite Baustelleneinsätze und unser Bauhof in Kerpen-Türnich
Vollzeit
Karlsruhe
Ausbildung

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact