Betonlaboráns

Úkoly

- Építőanyagok mintavétele, előkészítése, mérése és vizsgálata

- Vizsgálati és mérési eredmények dokumentálása

- Laboratóriumi és helyszíni vizsgálatok elvégzése a vonatkozó szabványok és előírások betartásával

- Friss és megszilárdult betonok, alapanyagok vizsgálata

Vaše kvalifikace

- Minimum középfokú végzettség (érettségi)

- B kategóriás jogosítvány

- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

ELŐNY:

- építőipari (magas-, mélyépítő) technikusi végzettség

- hasonló területen/ munkakörben szerzett tapasztalat

Co nabízíme

Leendő kollégánknak versenyképes jövedelmet, változatos és érdekes feladatokat, folyamatos szakmai fejlődést, támogató környezetet biztosítunk. A munkavégzéshez pedig céges autóhasználatot és céges mobiltelefont kínálunk.

Váš kontakt

Horváthné Pirka Nóra
Illatos út 8.
1097
Tel. +36 30 178 6511
www.tpaqi.com
TPA HU Kft.
Budapest
Služby / Servisní firmy
Plný úvazek
Job-ID: req60412

O nás

A fejlődés velünk kezdődik.

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre. Építsd velünk a jövőt!

A TPA HU Kft. Európa egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportjának, a STRABAG SE konszernnek építőanyag-technológiával foglalkozó kompetencia-centruma, amely aszfalt- és betontechnológiára, földművekre és geotechnikára szakosodott. A laboratóriumban dolgozó kisebb csapat tagjaként folyamatosan fejlesztjük kollégáink szakmai tudását, és figyelmet fordítunk a barátságos környezet fenntartására is.

zde

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefity

Další zajímavé nabídky

Gépjárműflotta kezelő munkatárs
1097 Budapest, Gubacsi út 8/b
Vollzeit

Prohlášení o ochraně dat