Einkäufer:in (m/w/d)

Задачи

Warum nicht was richtig Großes bauen: Die Zukunft!

  • Eigenverantwortliches Durchführen anfallender Aufgaben im Einkaufsprozess
  • Einkauf von Baustoffen und NU-Leistungen
  • Vorbereiten und Führen von Vergabeverhandlungen
  • Verschaffen von Marktübersichten und -analysen
  • Mitwirken in allen Phasen der Angebotserarbeitung
  • Vorbereiten und Abschluss von Einkaufskontrakten
  • Weiterentwickeln, Pflege und Bewerten von Daten zu Lieferanten, Nachunternehmern und Preislisten
  • Berichterstattung und Reporting innerhalb des Einkaufnetzwerkes
  • Überwachung der Vertragserfüllung
  • Funktion als abteilungsübergreifende Schnittstelle

Вашите квалификации

Nächster Schritt in Richtung Nachhaltigkeit: Karriere bei STRABAG.

  • Abgeschlossene kaufmännische oder technische Ausbildung oder Studium
  • Mehrjährige Berufserfahrung im Einkauf in der Baubranche wünschenswert
  • Erfahrung im Einkauf von Nachunternehmerleistungen im Straßen- und Tiefbau wünschenswert
  • Gute MS-Office Kenntnisse
  • Verhandlungsgeschick und Durchsetzungsfähigkeit

Ние предлагаме

Bei STRABAG zu arbeiten bedeutet: Arbeiten dahoam
  • Sicherer und heimatnaher Arbeitsplatz in der Region mit täglicher Heimfahrt
  • Bezahlung nach Tarifvertrag mit allen Leistungen des Bautarifs
  • 30 Tage Urlaub sowie Weihnachten und Silvester arbeitsfrei
  • Maßgeschneiderte Aus- und Weiterbildungsprogramme aus der eigenen Konzern-Akademie
  • Zuschüsse zur betrieblichen Altersvorsorge und vermögenswirksame Leistungen
  • Zahlreiche Vergünstigungen, z. B. T-Mobile Firmenvertrag, Sonderkonditionen für Strom und Gas, Corporate Benefits App
  • STRABAG Company Bike: Fahrradleasing inkl. Arbeitgeberzuschuss
  • Familiäres, soziales Umfeld mit den Vorteilen eines starken Konzerns im Hintergrund

Вашите контакти

Thomas Sixt
Bahnhofstraße 32
94032 Passau
Tel. +49 9942 94 849-14
hr.bayern-nord@strabag.com
STRABAG AG, Direktion Bayern Nord, Bereich Viechtach, Gruppe Passau
Passau
Строителство на пътища
Пълен работен ден
Job-ID: req60816

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

Magdeburg
Vollzeit
Abrechner:in (m/w/d)
Hamburg
Vollzeit
Ausbildung zum:zur Kaufmann:frau für Büromanagement (m/w/d) 2024 - Erkheim
Erkheim
Ausbildung

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact