Kierownik Finansowy Projektu

Zadania

  • współudział w tworzeniu oraz bieżący monitoring budżetu projektu
  • prowadzenie rozliczeń kontraktu w zakresie umów z Podwykonawcami, Dostawcami, Spółkami Koncernu przy realizacji danego kontraktu
  • bieżąca współpraca z działem księgowości i controllingu spółki STRABAG
  • tworzenie na potrzeby przełożonych raportów dotyczących projektu
  • aktywne uczestnictwo w negocjacjach warunków umownych z podwykonawcami i dostawcamiwspółpraca z działem prawnym
  • przygotowywanie dokumentów do sprzedaży do Inwestora
  • bieżące i końcowe rozliczenia finansowe umów z podwykonawcami i dostawcami
  • kontrola i akceptacja dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami spółki
  • kontrola pod względem formalno-prawnym dokumentów źródłowych będących podstawą do wystawiana faktur zakupowych i sprzedażowych
  • monitorowanie należności i zobowiązań
  • weryfikacja polis ubezpieczeniowych oraz gwarancji podwykonawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia rozliczeń kontraktów budowlanych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach "trudnych", praca pod presją czasu
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mobilność - praca na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego
  • dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie

Twój kontakt

Urszula Wypych
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 45 13 733
www.strabag.pl
Na to stanowisko jest przewidziany Pre-Employement Screening. Więcej informacji na ten temat znajduje się na naszej stronie kariera.
STRABAG Sp. z o.o./Dyrekcja Budownictwa Ogólnego
Rzeszów
Budownictwo ogólne
Pełny etat
Job-ID: req61693

O nas

Postęp zaczyna się od nas.

W STRABAG ponad 86.000 pracowników, w 2.400 lokalizacjach na całym świecie, każdego dnia, wykorzystując nowoczesne narzędzia, technologie i metody organizacji pracy, tworzy postęp. Wyjątkowość i indywidualność to cechy, które charakteryzują każdego z nas i są widoczne w realizowanych przez nas projektach. W budownictwie lądowym, podziemnym i inżynieryjnym, przy budowie dróg, mostów i tuneli. We wszystkich obszarach, w których działamy, tworzymy budownictwo na nowo. Naszym celem jest być najbardziej innowacyjną i neutralną klimatycznie firmą budowlaną w Europie. Równość szans, różnorodność i inkluzyjność stanowią istotę naszej firmy i pracy, którą wykonujemy. Rozwijamy się z każdym nowym wyzwaniem, realizując projekty w sposób partnerski. Razem tworzymy wielkie rzeczy. Buduj z nami przyszłość!

tutaj

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefity

Inne ciekawe oferty pracy

Inżynier/-ka budowy - Grudziądz
Grudziądz/Bydgoszcz
Vollzeit
Młodszy Specjalista / -tka ds. dokumentacji projektowej
Pruszków, ul. Parzniewska 10
Vollzeit
Specjalista ds. Kalkulacji Instalacji Sanitarnych
ul. Parzniewska 10, Pruszków
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt