DevOps Engineer (m / f / x)

Задачи

  • Design and implementation of cloud infrastructure solutions based on Kubernetes (Azure, GCP) and docker
  • Set up and maintain CI/CD pipelines for kubernetes and docker deployment
  • Leverage cloud and SaaS resources to efficiently meet the application’s needs
  • Monitor the cloud systems using Elastic/Kibana and Prometheus/Grafana
  • Application development support for other teams, like Java Spring Boot based microservices
  • Support other teams with troubleshooting in case of instability or downtime

Вашите квалификации

  • Deep knowledge of Kubernetes (k8s) and experience working with containerized applications
  • Extensive experience with CI/CD implementations, especially GitLab CI/CD
  • Experiencewith Cloud Platform Azure, GCP
  • Experience with Helm, Helm chart, Docker
  • Experience with monitoring and alerting tools such as Kibana and Grafana
  • Excellent problem-solving skills and ability to work efficiently
  • Team player with excellent communication skills (German/English)

Ние предлагаме

We offer you state-of-the-art and technologically challenging projects in a global environment. Join our team of over 100 skilled developers, where you will experience a friendly and proficient work environment. We provide comprehensive training for your upcoming responsibilities in a secure work environment and place a strong emphasis on your personal and professional growth. Are you looking for a new challenge in which you can broaden your experience and contribute your views? Then we look forward to receiving your application!

Вашите контакти

Penelope Walz
Siegburger Str. 241
50679 Köln
Tel. +49 160 3776309
www.strabag.com
За тази позиция се предвижда предварителна проверка за наемане на работа. За повече информация, моля, посетете нашия уебсайт за кариера.
STRABAG BRVZ d.o.o.
Belgrade
Услуги / обслужващи фирми
Пълен работен ден
Job-ID: req62022

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

(Senior) Backend Developer (m/f/x)
Belgrade
Vollzeit
Senior Java Developer (m/f/x)
Belgrade
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact