Student IT-Support na njemačkom (ž / m / x)

Feladatok

Želiš poboljšati svoje znanje njemačkog jezika i ući u IT svijet? Od tebe se ne očekuju nikakva predznanja iz IT-a i kod nas ćeš upoznati širok spektar IT aplikacija.

  • Tvoj tim i ti ćete internim zaposlenicima pružati podršku za preko 2000 aplikacija – i to na njemačkom jeziku u multinacionalnom koncernu
  • Pronalazit ćeš rješenja za probleme s korisničkim računima, hardverom, aplikacijama ili raznim upitima u vezi s tabletima, printerima i mobilnim uređajima
  • Dokumentirat ćeš IT probleme internih korisnika putem našeg tiket sustava, e-mailom ili telefonom i pružati ad hoc riješenja koliko je to moguće ili ih ipak možda na kraju prosljediti drugim timovima
  • Analizirat ćeš simptome problema i pokušavat ćeš ih riješiti s postojećim rješenjima/poznatim pogreškama

Elvárások

  • Uživas u svakodnevnoj komunikaciji s korisnicima/kolegama
  • Vrlo dobro poznaješ njemački jezik u govoru i pismu
  • Voliš usvajati nova znanja i primjenjivati ih u radnoj svakodnevnici
  • Čak i u izazovnim situacijama iskazuješ susretljivost i spremnost pomoći
  • Dobro se snalaziš u MS Office paketu, operativnom sustavu Windows i poznavanje uobičajenog hardvera (računala, prijenosna računala, printeri, pametni telefoni) je prednost

Amit kínálunk

Naš IT-Support ima puno kohezije, predan je, voli učiti nove stvari i uživa u zajedničkim pauzama za ručak, partiju zajedničkog stolnog nogometa ili pikado. Nudimo ti satnicu od 6,50 EUR i dobivaš svu potrebnu informatičku opremu na raspolaganje. Nakon fakulteta nudimo i mogućnost da nam se stalno pridružiš s ugovorom na neodređeno.

Kapcsolattartó

Sabina Murtic
Donau-City-Str. 1
1220 Wien
Tel. +43 676 4946175
www.strabag.hr
A pozíció betöltése előtt referencia ellenőrzést biztosítunk. A pozíció betöltése előtt referencia ellenőrzést biztosítunk karrieroldalunkon található.
STRABAG BRVZ d.o.o.
Zagreb
Szolgáltatás, szervízüzem
Megbízási szerződés
Job-ID: req62170

Rólunk

A fejlődés velünk kezdődik.

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre. Építsd velünk a jövőt!

itt

vagy az adatkezelési nyilatkozatban a sütibeállítások alatt adhatja meg. A megadott beleegyezés visszavonása azonos módon történhet.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Juttatások

További érdekes pozíciók

Specijalist/ica za sustave upravljanja kvalitetom (m/ž/n)
Zagreb
Vollzeit
IT Support Specialist (m/w/x)
Zagreb
Vollzeit
Mitarbeiter:in 2nd Level IT-Support (m/w/x)
Zagreb
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact