Vállalkozásvezető

Обязанности

  • pályázatfigyelés, piaci tájékozódás, megrendelői oldallal történő kapcsolattartás a pályázati-, illetve az azt megelőző szakaszban
  • az építési munkák elnyeréséhez szükséges pályázati anyagok elkészítésének koordinálása
  • a pályázat elkészítésben résztvevő beosztottak szakmai irányítása, munkájuk összehangolása, ellenőrzése, fejlesztése
  • társosztályokkal és külső piaci szereplőkkel való kapcsolattartás
  • szerződéstervezet véleményeztetésének koordinálása
  • járulékos költségek meghatározásának koordinálása, szükség esetén a járulékos költségek meghatározásában való közreműködés
  • pályázati alkalmassági feltételeknek való megfelelősség koordinálása
  • minősítési dokumentumok beszerzésének koordinálása
  • kockázatok feltárása, értékelése, döntés-előkészítés
  • pályázati anyagok benyújtása során a végleges döntés meghozatalához szükséges dokumentáció összeállításában való közreműködés
  • ajánlati tárgyalások szervezése, lefolytatása
  • konszern előírások szerinti dokumentálás

Ваша квалификация

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építő/építészmérnök)
  • 5-10 év tapasztalat vállalkozáselőkészítés területen (előny: tapasztalat kivitelezésben is)
  • vezetői készségek
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Мы предлагаем

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.

Ваши контакты

Szalai Vivien
GÁBOR DÉNES STREET 2. (INFOPARK BUILDING D)
BUDAPEST
Tel. + 36 30 624 9206
www.strabag.com
STRABAG Építőipari Zrt
Budapest
Прочие подземные работы
полный рабочий день
Job-ID: req63135

о нас

Вместе мы сильны. В команде.

Более 86 000 человек на более чем 2 400 объектах: работающий по всему миру строительный концерн STRABAG опирается на самые надежные команды, которые могут выполнять самые разные задачи. Когда необходима успешная реализация проектов, свой вклад должен вносить каждый из нас. Командная работа и развитие своего личного потенциала: возможности карьерного роста в STRABAG столь же разнообразны как наши заказы.

здесь

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

др.интересные вакансии

Положение о защите данных

Выходные данные

Правовая информация

Контакты