Assistent:in (m/w/d)

Задачи

  • Selbständige Erledigung administrativer Arbeiten als auch Büroorganisation
  • Koordination und Organisation von Terminen, Besprechungen, Veranstaltungen, Reisen und Schulungen
  • Abwicklung interner und externer Korrespondenz mit Partner:innen und Mitarbeitenden
  • Unterstützung unserer Bau-, Projekt- und Oberbauleitung in administrativen Abläufen
  • Erledigung projekt- und sachbezogener Sonderaufgaben
  • Kompetente Vor-, Auf- und Nachbereitung von Angebotsunterlagen
  • Aufarbeitung von Informationen und Auswertungen für Präsentationen und Entscheidungsunterlagen
  • Selbständige Durchführung kleiner Beschaffungsvorgänge für Baustoffe und C-Artikel
  • Erfassung und Buchung von Eingangsrechnungen
  • Pflege der digitalen Projektakte

Вашите квалификации

  • Abgeschlossene kaufmännische Ausbildung z. B. als Kauffrau:mann für Büromanagement
  • Sicherer Umgang mit MS-Office
  • Freude daran, die branchenüblichen EDV-Programme zu erlernen und anzuwenden
  • Vorausschauende, strukturierte, engagierte und selbständige Arbeitsweise wie auch Spaß an der Teamarbeit
  • Organisationstalent und eine ausgeprägte Kommunikationsfähigkeit runden Ihr Profil ab.

Ние предлагаме

Fortschritt beginnt mit dir. ZÜBLIN ist die richtige Arbeitgeberin für Menschen, die lieber selbst am Fortschritt bauen, statt auf ihn zu warten. Für alle, die sich täglich aufs Neue herausfordern, kreative Ideen einbringen, vorausschauend denken und handeln. Für die, die offen gegenüber Veränderung und dem digitalen Wandel sind und aus Überzeugung in Teams arbeiten. Wir suchen Menschen, die mit uns gemeinsam die Zukunft des Bauens gestalten. Wir suchen dich. Gemeinsam erschaffen wir Großes. Bau mit uns die Zukunft! Bewirb dich jetzt und werde Teil unseres Teams.

Вашите контакти

Lejla Kustura
Leopoldstraße 250c
80807 München / Deutschland
Tel. +49 89 360555-3403
www.bayern.zueblin.de
Ed. Züblin AG, Direktion Bayern, Bereich Regensburg, Standort Landshut
Landshut
Високо строителство
Непълен работен ден
Job-ID: req63367

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

Ausbildung 2025 zum/zur Kaufmann/Kauffrau für Büromanagement (m/w/d)
Hamburg
Ausbildung
Einkäufer:in (m/w/d)
Estenfeld
Vollzeit
Bereichscontrolling (m/w/d)
Frankfurt am Main
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact