Zarządca Nieruchomości

Обязанности

  • prowadzenie pełnej obsługi nieruchomości
  • przygotowywanie planów gospodarczych, uchwał, rozliczanie mediów, przygotowanie i prowadzenie zebrań
  • nadzór nad realizacją przeglądów, serwisami technicznymi, pogotowiem technicznym
  • nadzór nad procesem gwarancyjnym, zgłaszanie i nadzór nad usuwaniem wad gwarancyjnych
  • przygotowanie i realizacja budżetu nieruchomości
  • optymalizacja i kontrola kosztów związanych z nieruchomością
  • bieżące i okresowe raportowanie
  • przygotowywanie i aktualizowanie bazy umów, bazy właścicieli lokali, kart nieruchomości
  • prowadzenie cyklicznych spotkań z Inwestorem/Właścicielami nieruchomości

Ваша квалификация

  • wykształcenie wyższe
  • dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz wiedza ogólna z zakresu obsługi technicznej budynków
  • doświadczenie w obsłudze dużych wspólnot mieszkaniowych
  • znajomość zagadnień związanych z rękojmią, gwarancją, współpracy z deweloperami oraz generalnym wykonawcą budynków
  • znajomość podstawowych zagadnień z księgowości takich jak: rozliczenia mediów, naliczenia, sprawozdania finansowe
  • biegła znajomość pakietu Office (Excel, Word, Outlook, Power Point), znajomość programów do rozliczania wspólnot mieszkaniowych
  • wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole
  • licencja zarządcy nieruchomości – mile widziana

Мы предлагаем

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • szeroką ofertę szkoleń • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program Multisport • przyjazne środowisko pracy

Ваши контакты

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 136
Warszawa
Tel. +48 884 201 625
www.strabag-pfs.pl
STRABAG PFS
Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie
Оказание услуг / Сервис
полный рабочий день
Job-ID: req63508

о нас

Вместе мы сильны. В команде.

Более 86 000 человек на более чем 2 400 объектах: работающий по всему миру строительный концерн STRABAG опирается на самые надежные команды, которые могут выполнять самые разные задачи. Когда необходима успешная реализация проектов, свой вклад должен вносить каждый из нас. Командная работа и развитие своего личного потенциала: возможности карьерного роста в STRABAG столь же разнообразны как наши заказы.

здесь

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

др.интересные вакансии

Koordynator ds. serwisu
Vollzeit
Koordynator ds. technicznych
Vollzeit
Technik obiektu
Vollzeit

Положение о защите данных

Выходные данные

Правовая информация

Контакты