Gépszerelő

Aufgaben

A STRABAG BMTI Kft.  Győrben található javítóműhelyébe keresünk jó problémamegoldó képességgel, jó kommunikációs képességgel és felelősségtudattal rendelkező GÉPSZERELŐ munkatársat.

  • Építőipari gépek, eszközök, gépjárművek karbantartása, javítása
  • Gépjavításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Megrendelőinkhez való pozitív hozzáállás, külső partnereinkkel jó kapcsolat kialakítása
  • Kiadott szerszámok állagmegóvása, a felhasznált anyagokkal való felelős gazdálkodás

Qualifikationen

  • Autószerelő vagy gépszerelő (építő- mezőgazdasági gépszerelő) vagy autóvillamossági szerelő
  • B kat. jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Előny: - hegesztési  ismeretek,- ív-, láng hegesztő bizonyítvány      - érettségi- nehézgépkezelői jogosítvány

Wir bieten

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Új munkatársunkként a nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából

Kontakt

Paróczi Gergely
Urbantsok u. 3.
9023 Győr
Tel. +36 30 687 2326
www.bmti.strabag.hu
STRABAG BMTI Kft.
Győr
Dienstleistungen / Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req63952

Über uns

A fejlődés velünk kezdődik.

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Gépszerelő
Kaposvár
Vollzeit
Műhelyvezető helyettes
7400 Kaposvár, Császárrét
Vollzeit

Datenschutzerklärung