Kierownik / -czka Robót Drogowych

Mansioni

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami na budowę, zasadami sztuki budowlanej,
  • standardami jakościowymi, bezpieczeństwa oraz aktualną wiedzą techniczną
  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem realizacja zleconych zadań i harmonogramami rzeczowo- finansowymi
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową rozliczenie inwestycji, przygotowanie dokumentów sprzedażowych,
  • współpraca z Kierownikiem Budowy, Inwestorem i Inspektorem Nadzoru
  • nadzór nad robotami i przygotowanie robót do odbiorów
  • nadzór nad podwykonawcami, koordynacja robót budowlanych oraz organizacja robót pracowników własnych/podwykonawców
  • wsparcie Kierownika Budowy we wszelkich sprawach związanych z wykonaniem robót budowlanych
  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy,
  • kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowywanie dokumentów do przetargu

Le vostre qualifiche

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności drogowej
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót przy prowadzeniu robót drogowych
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów BHP
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, AutoCad, MS Project, programy do kosztorysowania np. Norma
  • znajomość warunków technicznych wykonania, technologii budowy
  • umiejętność organizacji robót budowlanych, kierowania zespołem, organizacji czasu pracy własnej i innych
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań alternatywnych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

I suoi contatti

Agnieszka Markiewicz
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 538 892 271
www.strabag.pl/kariera
Per questa posizione è previsto uno screening pre-assunzione. Per ulteriori informazioni, visitate il nostro sito web dedicato alla carriera.
STRABAG/Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów
Międzyrzec Podlaski
Edilizia stradale
Tempo pieno
Job-ID: req61255

Chi siamo

Il progresso inizia con noi.

Da STRABAG circa 86.000 persone costruiscono il progresso in 2.400 siti in tutto il mondo. Unicità e punti di forza individuali non caratterizzano solo i nostri prodotti, ma anche ognuno/a di noi. Che si tratti di edilizia e ingegneria civile, costruzione stradale e edilizia sotterranea, costruzione di ponti e gallerie, progettazione, produzione di materiali da costruzione o gestione di edifici – noi portiamo il concetto di costruzione al livello successivo con l’obiettivo di diventare il Gruppo di tecnologia di costruzione più innovativo e sostenibile d’Europa. Pari opportunità, molteplicità e inclusione sono parti integranti di ciò che siamo come impresa e del nostro modo di operare. Insieme realizziamo progetti di successo e in collaborazione e cresciamo con compiti nuovi. Insieme facciamo grandi cose. Costruisci il futuro con noi!
Candidati ora e diventa parte del nostro team.

qui

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

altri lavori interessanti

Majster Robót Drogowych (m/k)
Bielsk Podlaski
Vollzeit
Kierownik /-czka Budowy / Robót Drogowych
pomorskie
Vollzeit
Robotnik drogowy - grupa bitumiczna
pomorskie
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact