Kierownik / -czka Robót Drogowych

Обязанности

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami na budowę, zasadami sztuki budowlanej,
  • standardami jakościowymi, bezpieczeństwa oraz aktualną wiedzą techniczną
  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem realizacja zleconych zadań i harmonogramami rzeczowo- finansowymi
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową rozliczenie inwestycji, przygotowanie dokumentów sprzedażowych,
  • współpraca z Kierownikiem Budowy, Inwestorem i Inspektorem Nadzoru
  • nadzór nad robotami i przygotowanie robót do odbiorów
  • nadzór nad podwykonawcami, koordynacja robót budowlanych oraz organizacja robót pracowników własnych/podwykonawców
  • wsparcie Kierownika Budowy we wszelkich sprawach związanych z wykonaniem robót budowlanych
  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy,
  • kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowywanie dokumentów do przetargu

Ваша квалификация

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności drogowej
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót przy prowadzeniu robót drogowych
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów BHP
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, AutoCad, MS Project, programy do kosztorysowania np. Norma
  • znajomość warunków technicznych wykonania, technologii budowy
  • umiejętność organizacji robót budowlanych, kierowania zespołem, organizacji czasu pracy własnej i innych
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań alternatywnych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

Ваши контакты

Agnieszka Markiewicz
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 538 892 271
www.strabag.pl/kariera
Pre-employment screening is provided for this position. More information on our career website.
STRABAG/Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów
Międzyrzec Podlaski
Дорожное строительство
полный рабочий день
Job-ID: req61255

о нас

Вместе мы сильны. В команде.

Более 86 000 человек на более чем 2 400 объектах: работающий по всему миру строительный концерн STRABAG опирается на самые надежные команды, которые могут выполнять самые разные задачи. Когда необходима успешная реализация проектов, свой вклад должен вносить каждый из нас. Командная работа и развитие своего личного потенциала: возможности карьерного роста в STRABAG столь же разнообразны как наши заказы.

здесь

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

др.интересные вакансии

Program Praktyk #LATOWSTRABAG - budownictwo drogowe
Chełm / lubelskie
Praktikum
Inżynier/-ka Budowy w Dziale Technicznym
Siedlce
Vollzeit
Inżynier /-ka Budowy
Zielona Góra
Vollzeit

Положение о защите данных

Выходные данные

Правовая информация

Контакты