Product Owner (m/w/d)

Задачи

Dein Herz schlägt höher, wenn du internationale Softwareprodukte vorantreiben kannst? Mit unseren intern entwickelten Applikationen gestalten und digitalisieren wir die Bauprozesse von morgen und steigern die Produktivität der Baubranche. Du bist dabei, wenn ganze Baustellen digital abgebildet werden, Baustoffe über mobile Apps bestellt werden, oder Bauteile zum Projektfortschritt getrackt werden.

  • Verantwortung der Entwicklung/Weiterentwicklung von bauoperativen Softwareanwendungen in Zusammenarbeit mit den Entwicklungsteams
  • Erfassung und Abstimmung von Anforderungen an einzelne Softwaremodule
  • Technische Abstimmungen mit Partnern bzgl. Schnittstellen
  • Verwalten und Priorisieren eines Produkt-Backlogs
  • Präsentationen der Entwicklungsergebnisse als Sprint-Review für die Stakeholder
  • Technische Dokumentation der Software und Unterstützung des Rollouts

Вашите квалификации

  • Erfolgreich abgeschlossenes Studium mit informationstechnischem Hintergrund oder eine Ausbildung als Fachinformatiker:in
  • Erfahrung in der agilen Softwareentwicklung und in der Rolle als Product Owner/Product Manager eines Softwareproduktes
  • Interesse und Motivation, sich in die Softwareprodukte eines Bautechnologiekonzerns einzuarbeiten
  • Prozessübergreifendes, unternehmerisches und dienstleistungsorientiertes Denken und Handeln
  • Sicheres Auftreten, Kommunikationsstärke sowie selbstständige und strukturierte Arbeitsweise
  • Fließende Englisch und gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift

Ние предлагаме

Du hast die Möglichkeit, eine maßgeschneiderte Softwarelösung für die Bauausführung maßgeblich mitzugestalten und hilfst somit, einen Konzern in der Bauindustrie zu digitalisieren. Für diese Position ist ein Jahresbruttobezug ab 49.560 EUR (Bachelorabschluss) vorgesehen, darüber hinaus bieten wir eine marktkonforme Überzahlung abhängig von Qualifikation und Erfahrung.

Вашите контакти

Penelope Walz
Siegburger Str. 241
50679 Köln
Tel. +49 160 3776309
www.strabag.com
За тази позиция се предвижда предварителна проверка за наемане на работа. За повече информация, моля, посетете нашия уебсайт за кариера.
STRABAG BRVZ GmbH
Spittal/Drau, Wien, Villach
Услуги / обслужващи фирми
Пълен работен ден
Job-ID: req60001

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

Sicherheitstechniker:in
Wien
Vollzeit
IT-Servicekoordinator:in (m/w/x)
Wien
Vollzeit
Haustechniker:in Elektro Technisches Facility Management
Wien
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact